شرکت بین المللی بلیریکو

حضور در نمایشگاه‌های معتبر اتحادیه اقتصادی اوراسیا

به جرأت می توان گفت که شرکت نکردن در نمایشگاههای بین‌المللی یکی از کشنده ترین آفت ها برای شرکتهای بازرگانی یا کارخانجاتی است که قصد ورود به بازارهای خارجی دارند.

نمایشگاهها شکلی از ترویج محصول هستند. زیر مجموعه ای از بازاریابی ترویجی، آنها به شرکتها این امکان را می دهند تا تحقیقات بازار را انجام دهند و خود را ترویج کنند. برخی از نمایشگاهها به شرکتها اجازه می دهند تا محصولات خود را به فروش برسانند. آنها به شما امکان می دهند تا محصولات خود را تبلیغ کنید و برای شرکت خود و محصولات آن شهرت مثبت ایجاد نمایید. همچنین جایگاهی هست که می توانید با مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنید و به شکل رو در رو فروش داشته باشيد (ارتباط فروش شخصی با بازاریابی مستقیم) . نمایشگاه شبيه بازار است؛ فروشگاهی بزرگ که می توانید همه مایحتاج خود را از یک محل تهیه کنید. بازاریابی در نمایشگاه به یک محل و بازه زمانی کوتاه تقلیل می یابد .

نمایشگاهها یکی از بهترین کانالهای بازاریابی موجود هستند که در آنها خریداران و فروشندگان طی چند روز گردهم می آیند تا محصولات خود را به نمایش بگذارند و از محصولات جدید مطلع شوند و به کسب و کار بپردازند. هيج كانال تجاری دیگری وجود ندارد که چنین موقعیت بازاریایی قوی و کارآمدی را ایجاد کند. تصویر زیر به بیان این حقیقت می پردازد که نمایشگاهها استراتری های ورود به بازارهای خارجی را تسهیل و سرعت می بخشند و از هزینه و زمان بین المللی سازی می کاهند.

فرصتها برای مشارکت کنندگان:

  • مرور سریع بازار
  • کاهش عدم قطعیت در خصوص بازارهای ناشناخته
  • ایجاد روابط تجاری و تاثیرگذاری بر شرکای تجاری بالقوه
  • قرار گرفتن در مرکز توجه عموم
  • ترویج محصولات و خدمات

لطفا در صورت تمایل به حضور در بازارهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا در قسمت همکاری فرم لازم را پر نموده و برای ما ارسال نمایید.

در صورتی که شما بازرگان گرامی تمایل به مشاوره تخصصی دارید جهت تنظیم زمان مشاوره می توانید درخواست خود را در بخش تماس با ما به واتس آپ ، تلگرام ، ایمو ، وایبر و اینستاگرام شرکت بلیریکو ارسال کنید.

error: